o FIRMIE

Konstrukcje prefabrykowane dla budownictwa

HM Factory jest producentem prefabrykowanych elementów żelbetowych i wykonawcą konstrukcji prefabrykowanych z fabryką zlokalizowaną w Sochaczewie. Zajmujemy się produkcją elementów zarówno do budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, biurowego i użyteczności publicznej. Oferujemy kompletny zakres usług począwszy od projektowania przez produkcję, dostawę i montaż na budowie.

Nasza strategia zakłada oferowanie klientowi kompletnego zakresu prac, a nasz główny cel to przyspieszanie oraz upraszczanie procesu budowlanego poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii i oferowanie najwyższej jakości naszych usług i produktów.

Współpraca z największymi partnerami zarówno w Polsce,  jak i za granicą pozwala nam na ciągłe poszerzanie horyzontów oraz zdobywanie nowych doświadczeń.

HM Factory jest częścią Grupy Inwest – dewelopera z siedzibą w Warszawie. Jako część długofalowej strategii Grupa Inwest w 2018 roku podjęła decyzję o zakupie fabryki w Sochaczewie.

Od tego momentu HM Factory rozpoczęła wdrażanie technologii prefabrykacji na krajowy rynek mieszkaniowy zarówno dla własnych projektów deweloperskich jak i współpracując z klientami zewnętrznymi.

HM Factory z powodzeniem realizuje również projekty w technologii prefabrykacji w innych gałęziach budownictwa takie jak hale magazynowe, sklepy, biurowce czy szkoły. Przenosząc know-how i doświadczenie z rynków zagranicznych może również pochwalić się pierwszymi kontraktami na krajowym rynku mieszkaniowym.

Certyfikaty